- Hoşgeldiniz

AKP 2011 Ankara Milletvekili Aday Adayları

AKP 2011 Ankara Milletvekili Aday Adayları sitemize 03 Mart 2011 tarihinde eklenmiş ve 59 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ankara Milletvekili Aday Adayları

AK Parti Milletvekili aday adayları 2011 için çalışıyor.Ankara AK Parti Milletvekili aday adayları, adaylığı garantilemek için büyük çaba sarf ediyor. AK Parti Milletvekili aday adayları 2011 seçimleri için kolları sıvadı.

AK Parti Milletvekili aday adayları listesi tamamlanmak üzere. Ankara’da AK Parti Milletvekilliği adaylığı için kıyasıya bir mücadele başladı.  Özellikle aday adaylığı sürecinin resmen başlamasının ardından büyük bir yarış içerisine giren adaylar, AK Parti Milletvekilliği adaylığı konusunda tüm imkânlarını seferber ettiler. AK Parti Milletvekili aday adayı olan isimler AK Parti Genel Merkezi’nden gelecek haberi merakla bekliyor.

Genel Merkez’den gelecek kararın AK Parti Milletvekili adayları belli olacak. AK Parti aday adayları, aday listesine girebilmek için listenin belli olacağı güne kadar aralıksız olarak çalışacak. AK Parti aday adayları 2011 seçimleri için yaptıkları çalışmaları ise büyük bir titizlikle yürütüyor.  Öte yandan AK Parti aday belirleme süreci de genel merkezde devam ediyor. AK Parti Milletvekili aday adaylığı süreci kısa bir süre sonra sona ererek AK Parti Milletvekili aday adayları listesi de son şeklini alacak.

AK Parti Milletvekili aday adaylığı şartları ise daha önceden açıklanmıştı. Ankara AK Parti Milletvekili aday adayları arasında heyecan AK Parti Milletvekili aday adayları Ankara’da da belli oldu.  AK Parti Milletvekili aday adaylığı şartları aday olmak isteyenler tarafından yerine getirildi ve AK Parti Milletvekili adayları 2011 için Ankara’da da start verildi.

AK Parti Milletvekili aday adayları listesi belli olduktan sonra Ankara’da kimin aday olabileceği de merak konusu oldu. AK Parti Milletvekili adaylığı için ise Ankara’da birçok isim başvuru yaptı. AK Parti Milletvekili aday adayı olanlar arasında birçok bürokratın yanında şehrin ileri gelen isimleri de yer alıyor. AK Parti Milletvekili adayları arasında da tekrar Ankara’dan aday adayı olan isimler var. AK Parti Milletvekili aday adaylığı Ankara’da da son zamanlarda günün konusu oldu. AK Parti Milletvekili sayısı adaylar tarafından araştırılıyor ve bir öngörü oluşturulmaya çalışılıyor. AK Parti aday adayları konusu vatandaşlar arasında da ilgiyle izleniyor.  AK Parti aday adayları 2011 için büyük bir heyecan içerisinde yer alırken vatandaşlar da destekledikleri aday adaylarının aday olup olamayacağını merak ediyor.  AK Parti aday belirleme süreci ise devam ediyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
CHP Ankara Aday Adayları

Ankara Aday Listesi CHP Milletvekili aday adayları 2011 için çalışıyor.Ankara CHP Milletvekili aday adayları, adaylığı garantilemek için büyük çaba sarf...

Kapat