Gölbaşı’nda Alo Belediye’ye yoğun ilgi
ALO Belediye hattına bir ayda 1.419 istek geldi
Gölbaşı belediyesi vatandaşların şikayet ve isteklerini daha rahat ulaştırabilmesi için kurulan ALO BELEDİYE 485 50 50 telefon hattını bir ay içerisinde 1419 kişi arayarak istek ve şikayetlerini bildirdi. Alo belediye hattını arayan 1198 vatandaşın istek ve şikayetlerini ilgili birimlere ulaştırılarak aynı gün içerisinde giderildi. 221 vatandaşın istekleri inceleme ve araştırması devam ediyor.

Belediye başkanı Yakup Odabaşı “Yeni projelerimizi bir bir hayata geçirerek , vatandaşımıza en iyi hizmeti ,en kısa zamanda verebilmek için çalışıyoruz. Alo Belediye şikayet ve istek hattını arayan vatandaşlarımızın taleplerini, ilgili birimlerimizle en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Vatandaşımız kapı kapı dolaşmak yerine , istek ve şikayetlerini 485 50 50 telefon hattını arayarak evinden,işyerinden , belediyeye gelmeden taleplerine çözüm bulacaktır. Alo Belediye hattı ile hizmeti vatandaşın ayağına kadar taşıdık” dedi.

Ziyaretçilerimiz:

ankara belediyesi şikayet hattı, ankara belediye şikayet hattı, belediye istek ve şikayet hattı, belediye şikayet hattı ankara, ankara büyükşehir belediyesi şikayet hattı, belediye hattı, alo belediye ankara, belediyeye şikayet telefonları ankara, çankaya belediyesi şikayet hattı, çankayabelediyesişikayethattı

Arama Terimleri

 

0 Yorumlar

Ayrılmadan önce yorum yapabilirsiniz.

Sizin düşünceniz?