Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçe/semtinde eğitim araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık bakanlığına bağlı hastaneler statüsündedir.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 596 9766 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi İrfan Baştuğ Cad. Kurtdereli Sk. Dışkapı olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için ankaraeah1@saglik.gov.tr adresine email gönderebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 596 9766

Ziyaretçilerimiz:

dışkapı çoçuk eğitim ve araştırma hastanesi, dışkapı çoçuk eğitim ve araştırma hastanesi doktorları, ankara dışkapı çocuk hastanesi, dışkapı çocuk hastanesi, ankara dışkapı hastanesi randevu, dışkapı çoçuk eğitim ve araştırma hastanesi randevu, ankara dışkapı hastanesi, dışkapı çocuk, ankara dışkapı eğitim ve araştırma hastanesi randevu, dışkapı çocuk hastanesi randevu

Arama Terimleri

 

0 Yorumlar

Ayrılmadan önce yorum yapabilirsiniz.

Sizin düşünceniz?