- Hoşgeldiniz

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi sitemize 27 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş ve 528 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçe/semtinde eğitim araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık bakanlığına bağlı hastaneler statüsündedir.

Ankara Dışkapı Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 596 9766 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi İrfan Baştuğ Cad. Kurtdereli Sk. Dışkapı olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için ankaraeah1@saglik.gov.tr adresine email gönderebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 596 9766

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Atatürk...

Kapat