- Hoşgeldiniz

Ankara Sosyete Pazarı

Ankara Sosyete Pazarı sitemize 22 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 3.554 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ankara Sosyete Pazarı nerede ve günleri hakkında detaylı bilgiler.
Türkiye’nin hemen her ilinde hızlı gelişmekte olan sosyete pazarı tabiri hali ile Başkentte de yoğun ilgi ile karşılandığından her geçen daha fazla semtte faaliyete giriyor. Halkın yoğun ilgisinin sebebi de büyük firmaların ürünlerinin neredeyse birebir aynısı olan ürünleri çok daha makul fiyatlar ile sosyete pazarı aracılığı sayesinde elde edebiliyorlar. Bu pazarlarda bulabileceğiniz ürünler tencere, tava veya sadece kılık kıyafetten ibaret değil neredeyse aklınıza gelip gelebilecek her türlü ürünleri sosyete pazarlarında bulabilirsiniz. Her geçen gün Ankara’daki sosyete pazarı sayıları artmaya devam ediyor. Bu arada yeni bir uygulama ile bazı semtlerdeki sosyete pazarlarına servis’te kaldırılıyor. Lakin hangi semtler için geçerli olduğuna dair net bilgiye sahip değiliz. Fakat bu konu hakkında bilgi edindiğimiz an hemen sizlerle paylaşımda bulunacağız.

Sosyete pazarının kurulduğu semtler ve günleri;
1-) Elvankent: Pazartesi
2-) Çankaya (Nişantaşı): Salı, Cuma, Pazar
3-) Türkkonut: Çarşamba
4–) Ümitköy – Konutkent: Çarşamba, Cumartesi, Pazar
5–) Sıhhiye: Perşembe
6–) Yenimahalle (Batıkent): Cuma, Pazar
7–) Yaşamkent: Cumartesi
8–) Toki – Türkuaz: Cumartesi, Pazar
9–) Eryaman: Pazar
10–) Ayrancı Antika Pazarı: – Her Ayın İlk Haftası Pazar Günü
11–) Bahçelievler – Emek: Henüz yok

Değerli ziyaretçilerimiz sizin de bizim yazdıklarımız dışında farklı semtlerde sosyete pazarı kurulduğuna dair bilgiye sahipseniz lütfen bize yorum yazarak iletiniz. Böylelikle ankara sosyete pazarı hakkında bilgi arayan diğer Başkentlilere en doğru bilgiyi ulaştırmış oluruz.  Bunun dışında konu ile alakalı diğer soru ve görüşlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Ak Parti İstanbul Kazlıçeşme Mitingi Resimleri 16 Haziran 2013

Ak parti istanbul kazlıçeşme mitingi resimleri 16 haziran 2013, Ak parti istanbul kazlıçeşme mitingi görüntüleri 16.06.2013 pazar Dünyanın en büyük...

Kapat