- Hoşgeldiniz

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi sitemize 27 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş ve 1.054 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçe/semtinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite hastaneleri statüsündedir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 362 3030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi Cemal Gürsel Caddesi olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için tipweb@medicine.ankara.edu.tr adresine email gönderebilirsiniz http://www.medicine.ankara.edu.tr adresli Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
A. V. S. D. Doktor Nusret Karasu Tüberküloz Ve Göğüs Hastanesi

A. V. S. D. Doktor Nusret Karasu Tüberküloz Ve Göğüs Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet...

Kapat