Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçe/semtinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite hastaneleri statüsündedir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 362 3030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi Cemal Gürsel Caddesi olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için tipweb@medicine.ankara.edu.tr adresine email gönderebilirsiniz http://www.medicine.ankara.edu.tr adresli Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziyaretçilerimiz:

cebeci hastanesi randevu, ankara üniversitesi tıp fakültesi cebeci hastanesi randevu, ankara üniversitesi cebeci hastanesi randevu, ankara tıp fakültesi randevu alma, ankara üniversitesi hastanesi randevu, ankara tıp fakültesi cebeci hastanesi randevu, ankara tıp fakültesi randevu, ankara cebeci hastanesi randevu, cebeci hastanesi, ankara cebeci tıp fakültesi randevu

Arama Terimleri

 

6 yorum

 1. Anonim diyor ki:

  yarin icin randevi alacagim

 2. yasmin diyor ki:

  nasl bır hastaneyse randewusuz bakılmıyo hastaorda doğum yapsa diceklerkı randewu al öyle gel bune ya

 3. gülibik diyor ki:

  internetten neden randevu alınamıyo acaba

 4. cemal şahin diyor ki:

  yarın için randevu almak.

Sizin düşünceniz?