- Hoşgeldiniz

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi sitemize 27 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş ve 2.707 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçe/semtinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite hastaneleri statüsündedir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 310 3333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi Talatpaşa Bulvarı olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için tipweb@medicine.ankara.edu.tr adresine email gönderebilirsiniz http://www.medicine.ankara.edu.tr adresli Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 310 3333 hastane faks Site: http://www.medicine.ankara.edu.tr

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Üniversitesi...

Kapat