Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçe/semtinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite hastaneleri statüsündedir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 310 3333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi Talatpaşa Bulvarı olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için tipweb@medicine.ankara.edu.tr adresine email gönderebilirsiniz http://www.medicine.ankara.edu.tr adresli Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 310 3333 hastane faks Site: http://www.medicine.ankara.edu.tr

Ziyaretçilerimiz:

ibni sina hastanesi, ibni sina hastanesi randevu, ibni sina randevu, ibni sina hastanesi randevu alma, ankara ibni sina hastanesi randevu, ankara üniversitesi ibni sina hastanesi randevu, ankara ibni sina hastanesi randevu alma, ibni sina hastanesi doktorları, ibni sina hastanesi online randevu, ibni sina hastanesi ankara randevu

Arama Terimleri

 

15 yorum

  1. osman yorulmaz diyor ki:

    19 ocak 2014 günü oğlumun bağdemcikleri şişmiş sanıyorum iltihap vucuda yayılmış ayakta duramıyacak kadar bitkin ve halsiz bizim yardımımızla ayakta duruyor bizde aldık ibnisinanın aciline götürdük dr sordu bizde anlattık dr 35 .40 tane hastayı koridorun duvarına dizmiş bendiyo size sırayla bakacam diyo bitane dr30 40tane hasta yatanlar hariç kısacası evlere şenlik dr ye birşey sorulmuyor istersen sorda gör kabadayı gibi nerdeyse saldıracak kısacası kınıyorum verdiğim vergi eğer ona ve onun gibilere maaş olarak gidiyorsa zehir zıkım olsun inşallah hayrını görmezler oda diyecekki benim alın terim ama onun alnı terlemiyor sadece kendini tatmin ediyor

  2. ahmet diyor ki:

    Üniversitenin adresini verdiğiniz ötürü teşekkür ediyorum

  3. derya diyor ki:

    Ben ibsina hastanesinden annemin muaneye getrdim bobrekteki tasindan ameliyat oldu ve daha sonrasinda kaninda mikrop yokken mikrop bulundu daha fazla mikrop kapmamasi icin ozellikle taburcu ettiler.ve ayrica polikilinik bolumunde kardolojide filmde tek makina da 150 hasta sira iskencesi yasiyo iki ay sonra geldik sonuc ve film icin bakmaya kardoliji hala tek makina 100 kisi hasta bekliyo ve sikayette bulundugum sorumlu bashemsire makina tedarik edecegini soyledi ama hala ayni sorunlar.

Sizin düşünceniz?