- Hoşgeldiniz

ANKARA’DA KUYUMCU SOYULDU

ANKARA’DA KUYUMCU SOYULDU sitemize 27 Kasım 2015 tarihinde eklenmiş ve 57 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

ankarada_kuyumcu_soyuldu

Güvenlik kamerası kayıtlarında dükkana iki kişinin girmesi,alyanslara bakması-Erkek zanlının vitrindeki gerdanlığı çaldığı an-Kuyumcunun hırsızlığı farkedip zanlının peşinden koşması-Kuyumcu ile röportaj – Ankara’da bir kuyumcuya girerek vitrindeki gerdanlığı çalan çift, güvenlik kameralarınca görüntülendi Ankara’da bir kuyumcuya giren çiftin, vitrindeki altın gerdanlığı çalma anı, güvenlik kameralarına yansıdı.

Yenimahalle İvedik Caddesi’ndeki kuyumcuya giren çift, evleneceklerini söyleyerek, alyanslara bakmaya başladı.Kuyumcunun başka alyans setlerini göstermek için eğildiği sırada vitrinin üstündeki raftan bir gerdanlığı alan erkek zanlı, dükkandan kısa süre önce çıkan genç kızın peşinden hızlıca uzaklaştı. Kuyumcu ise bir anlık dalgınlığın ardından hırsızlığın gerçekleştiğini fark ederek, zanlıların peşinden dışarı çıktı ancak hırsızları yakalayamadı.Plakası kuyumcu tarafından alınan bir taksiye binerek olay yerinden uzaklaştıkları belirtilen zanlıların çaldıkları altın gerdanlığın değerinin yaklaşık 3 bin lira olduğu öğrenildi.Polis ekipleri, 25-26 yaşlarındaki iki kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :
Önceki yazıyı okuyun:
BAŞKENTLİ BAŞKANLARDAN MAÇ ÖNCESİ DOSTLUK MESAJI

 Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Demirspor kulüp başkanı İbrahim Çelik’le bir araya geldi. Kapasitesi 1500 kişi olan ve daha önce Ankara Demirspor yönetimi...

Kapat