13. Rock Station Festivali bu yıl 2 Ekim’de, müzikseverler ile CEPA Alışveriş Merkezinin Otoparkında bir araya geliyor. Festivalde Erkin Koray, Moğollar, Whisky, Black Tooth, None Shall Return ve daha birçok rock müzik grubu var.

1997 yılından bu yana 12 yılda yüzlerce yerli yabancı gruba sahne imkânı veren, Ankara’da “Rock Müzik Festivali” anlayışını dolduran “Uluslararası Rock Station Festivali” bu yıl 13. sü ile rock müzisyenlerle ve müzikseverlerle bir araya geliyor.12 yıldır devam eden ve Avrupa basınında büyük ilgi gören Türkiye’nin ilk rock müzik festivali olan “Rock Station Festivali” 13. yıla özel Rock müziğin efsane isimlerini bir araya getiriyor.
Final 1 Ekim’de
Toplamda yirmiye yakın grubun sahne alacağı festivalde alternatif isimler açıklanmaya devam edecektir.
Ankara’nın simgesi haline gelmiş ve bugüne kadar rock müzisyenleri ve müzikseverlerini iyi bir ses ve sahne sistemi ile buluşturan festival yetkilileri 13. yıla özel I. Rock Station Amatör Müzik Yarışması düzenleyecekler. Yarışmanın finali festivalden önceki gün 1 Ekim’de gerçekleşecek.
Merak ettikleriniz Yarışmada birinci olan grup Retro Stüdyolarında albümlerini kaydedecek ve 2011’in ilk aylarında grubun albümü piyasaya çıkmış olacak. B2C Ajans ve HB Management işbirliği ile gerçekleşecek olan “Uluslararası Rock Station Festivali” hakkında merak ettikleriniz için www.rock-station.org sitesini takip edin.

KİMLER KATILIYOR

Festivalde yer alacak isimler arasında Erkin Koray, Moğollar, Whisky, Black Tooth, None Shall Return ve daha birçok rock müzik grubu bulunmaktadır.

Ziyaretçilerimiz:

ankarada rock konserleri, ankarada rock konseri, ankarada roc konserleri, ankaradaki rack konseri, erkin koray ve grubu, anjarada rock konseri, festival ankara haber, rock fest 2011 ankara, rock fest ankara, rock festivali 2011 ankara

Arama Terimleri

 

0 Yorumlar

Ayrılmadan önce yorum yapabilirsiniz.

Sizin düşünceniz?