- Hoşgeldiniz

Ankara’daki 75. Yıl Hipodrumu’nda Yarın Gösteri Yapılacak

Ankara’daki 75. Yıl Hipodrumu’nda Yarın Gösteri Yapılacak sitemize 21 Eylül 2012 tarihinde eklenmiş ve 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ankara’daki 75. Yıl Hipodrumu’nda yarın Ankara, Hatay, Uluslararası Kraliçe II. Elizabeth, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Sir Precy Loraine Koşusu yapılacak.

Toplam 1 milyon 771 bin 400 lira yarış ikramiyesinin dağıtılacağı Ankara, Türk Silahlı Kuvvetleri, Hatay, Uluslararası Kraliçe II. Elizabeth ve Sir Percy Loraine Koşusu’nda farklı yaş gruplarında safkanlar yarışacak.

Hatay Koşusu, en büyük ikramiyenin dağıtılacağı yarış olacak. Çim pistte, 1600 metre olarak düzenlenecek koşuda birinciye 350 bin lira ikramiye verilecek. Tabelayı oluşturacak safkanlara ise toplamda 595 bin lira yarış ikramiyesi dağıtılacak.

Ankara Koşusu’nda birincilik ikramiyesi 230 bin lira olarak belirlenirken, koşuda dereceye girecek safkanlara ise toplamda 391 bin lira ikramiye verilecek.

Uluslararası Kraliçe II. Elizabeth Koşusu’nda birincilik ikramiyesi 140 bin lira olurken, koşuda derece yapacak safkanlara toplam 238 bin lira yarış ikramiyesi dağıtılacak.

Türk Silahlı Kuvvetleri Koşusu’nda, 270 bin lira birincilik ikramiyesi olmak üzere toplamda 459 bin lira yarış ikramiyesi verilecek.

Sir Percy Loraine Koşusu’nda ise birincilik ikramiyesi 52 bin lira olurken, dereceye girecek safkanlara ise toplamda 88 bin 400 lira ikramiye dağıtılacak.

Koşuların programı şöyle:

Sir Precy Loraine Koşusu: 15.30

Uluslararası Kraliçe II. Elizabeth Koşusu: 16.00

Ankara Koşusu: 16.30

Türk Silahlı Kuvvetler Koşusu: 17.00

Hatay Koşusu: 17.30

kaynak:beyazgazete.com

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Mamak Belediyesi’nin Açtığı Kurslara Yoğun Talep Var

Yeni dönem meslek edindirme kursları için kayıt işlemlerini başlatan Mamak Belediyesi’nin meslek edindirme kursları yoğun ilgi görüyor. Her geçen yıl...

Kapat