Meteoroloji Genel Müdürü Mehmet Çağlar, Ankara’da düzenlediği basın toplantısında bayramda havanın nasıl olacağını açıkladı.

İşte bayram havası:

İstanbul 20, Bursa 25 derece olacak. Doğu Karadeniz 22-23’leri görecek. Doğu Anadolu’da 16 civarında olacak. Erzurum ve Ağrı’da geceleri eksi 6’lara kadar düşen bir sıcaklık söz konusu. Diğer bölgeler, güney ege ve batı Akdeniz hariç ülkenin geneli haftasonu parçalı az bulutlu bir hakim olacak.

Hafta sonuna geldiğimiz zaman yine yağışlı hava güney ege ve batı akdeniz’de var.

Arefe gününde ülke geneli parçalı az bulutlu. Hafif bölgede yağış bekliyoruz. Muğla Aydın arası hafif bir yağış bekliyoruz. Erzurum, Ağrı ve Ardahan’da geceleri eksi dereceleri göreceğiz. Karadeniz’de 25’leri görebiliyoruz.

Tabi Akdeniz sıcak. Tatile gidecekler için bu bölgelerde 31’leri görüyoruz.

Bayram gününe gelirsek, ülke geneli parçalı az bulutlu. Sıcak bir hava var, yağışsız bir hava var. İç Anadolu’da Ege’de bulut var. Diğer bölgeler doğu Karadeniz, güneydoğu anadolu’da sıcak bir hava hakim.

Ziyaretçilerimiz:

bayramda ankarada hava durumu, bayramda ankara hava durumu, yhs-ddc_bd, bayramda hava durumu ankara, bayramda ankaranan hava durumu, bayramda ankarada hava durmu, BAYRAMDA ANKARA DURUMU, bayramda ankara, bayram günü ankarada hava durumu, ankarda bayram arası hava durumu

Arama Terimleri

 

0 Yorumlar

Ayrılmadan önce yorum yapabilirsiniz.

Sizin düşünceniz?