- Hoşgeldiniz

Bayramda hava durumu

Bayramda hava durumu sitemize 12 Kasım 2010 tarihinde eklenmiş ve 40 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Meteoroloji Genel Müdürü Mehmet Çağlar, Ankara’da düzenlediği basın toplantısında bayramda havanın nasıl olacağını açıkladı.

İşte bayram havası:

İstanbul 20, Bursa 25 derece olacak. Doğu Karadeniz 22-23’leri görecek. Doğu Anadolu’da 16 civarında olacak. Erzurum ve Ağrı’da geceleri eksi 6’lara kadar düşen bir sıcaklık söz konusu. Diğer bölgeler, güney ege ve batı Akdeniz hariç ülkenin geneli haftasonu parçalı az bulutlu bir hakim olacak.

Hafta sonuna geldiğimiz zaman yine yağışlı hava güney ege ve batı akdeniz’de var.

Arefe gününde ülke geneli parçalı az bulutlu. Hafif bölgede yağış bekliyoruz. Muğla Aydın arası hafif bir yağış bekliyoruz. Erzurum, Ağrı ve Ardahan’da geceleri eksi dereceleri göreceğiz. Karadeniz’de 25’leri görebiliyoruz.

Tabi Akdeniz sıcak. Tatile gidecekler için bu bölgelerde 31’leri görüyoruz.

Bayram gününe gelirsek, ülke geneli parçalı az bulutlu. Sıcak bir hava var, yağışsız bir hava var. İç Anadolu’da Ege’de bulut var. Diğer bölgeler doğu Karadeniz, güneydoğu anadolu’da sıcak bir hava hakim.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Kurbanlık alırken dikkat edin

Aman düşünen koyun almayın Veteriner Mehmet Satıl, “Kurbanlık satın alırken düşünen, yere bakan, çevresine ilgisiz hayvanlardan uzak durun” uyarısını yaptı....

Kapat