Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçe/semtinde eğitim araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık bakanlığına bağlı hastaneler statüsündedir.

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 336 0909 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi 12. Cadde Demetevler olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için ankaraonkoloji@superonline.com adresine email gönderebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 336 0909

Ziyaretçilerimiz:

abdurrahman yurtaslan onkoloji eğitim ve araştırma hastanesi, ankara onkoloji hastanesi randevu, ankara onkoloji hastanesi demetevler randevu, dr abdurrahman yurtaslan ankara onkoloji eğitim ve araştırma hastanesi, abdurrahman yurtaslan onkoloji eğitim ve araştırma hastanesi telefon, dr abdurrahman yurtaslan ankara onkoloji eğitim ve araştirma hastanesi, dr abdurrahman yurtaslan ankara onkoloji hastanesi, ankara onkoloji hastanesi demetevler randevu alma, dr abdurrahman yurtaslan, demetevler onkoloji hastanesi randevu
 

0 Yorumlar

Ayrılmadan önce yorum yapabilirsiniz.

Sizin düşünceniz?