- Hoşgeldiniz

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi sitemize 27 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş ve 62 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçe/semtinde eğitim araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık bakanlığına bağlı hastaneler statüsündedir.

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 336 0909 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi 12. Cadde Demetevler olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için ankaraonkoloji@superonline.com adresine email gönderebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 336 0909

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Deri Ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi

Hastane Adı: ABB Deri Ve Zührevi Hastalıklar Hastanesi Online Randevu: Yok Telefonla Randevu: 0(312) 311 66 94 Online Tahlil: Yok...

Kapat