- Hoşgeldiniz

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi sitemize 27 Aralık 2010 tarihinde eklenmiş ve 246 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçe/semtinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite hastaneleri statüsündedir.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 305 5000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi Samanpazarı olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için satinal@hacettepe.edu.tr adresine email gönderebilirsiniz http://www.hacettepe.edu.tr adresli Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 305 5000 hastane faks Site: http://www.hacettepe.edu.tr

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Gazi Üniversitesi Tıp...

Kapat