Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi randevu almak için gerekli bilgiler (telefon, faks ve internet sitesi) aşağıda verilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçe/semtinde araştırma uygulama hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Üniversite hastaneleri statüsündedir.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi randevu almak ve diğer başvurularınız için 0 (312) 305 5000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlık kurumunun adresi Samanpazarı olarak kayıtlarımızda yer almaktadır. Soru ve sorunlarınız ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için satinal@hacettepe.edu.tr adresine email gönderebilirsiniz http://www.hacettepe.edu.tr adresli Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: 0 (312) 305 5000 hastane faks Site: http://www.hacettepe.edu.tr

Ziyaretçilerimiz:

hacettepe randevu, hacettepe üniversitesi tıp fakültesi randevu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma, ankara hacettepe hastanesi randevu alma, hacettepe tıp fakültesi randevu, hacettepe üniversitesi hastaneleri, hacettepe üniversitesi tıp fakültesi hastanesi, hacettepe üniversitesi tıp fakültesi randevu alma, hacettepe hastanesi randevu, hacettepe üniversitesi erişkin hastanesi

Arama Terimleri

 

5 yorum

 1. ertan diyor ki:

  Hastane randevu hattı 182 yi arayıp danışmanızda fayda var.

 2. akif koca diyor ki:

  ben 1993 yılında trafik kazası geçirdim. 30″za yakın açık ve kapalı ameliyat geçirdim. şu anda idrar yollarımda darlık var. daha öncede rektom fistöl ameliyatı olmuştum hacetebe üniversitesinde . randuvu almak istiyorum. üroloji bölümünden. iyi bir dç. doktora gürünmek isterim. nasıl olaşabilirim.

 3. muhammed kul diyor ki:

  Ben epilepsi hastasıyım randevu alamıyorum yardımınızı bekliyorum.

 4. admin diyor ki:

  0312 305 50 00 Numaralı hattı arayarak bilgi alabilirsiniz.

 5. Berkay diyor ki:

  Merhaba Benim 13 yaşında bi oğlum var doğuştan ayrık damak . ilk ameliyatını 3 yaşında yaptırdık şu anda konuşmasında bozukluk var. Randevu almak istiyoruz.Bize yardımcı olursanız çok seviniriz şimdiden Teşekkürler…

Sizin düşünceniz?