- Hoşgeldiniz

HANDE ATAİZİ ANKARA’DA

HANDE ATAİZİ ANKARA’DA sitemize 08 Aralık 2015 tarihinde eklenmiş ve 106 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

hande_ataizi_ankarada

HANDE ATAİZİ ANKARA’DA

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, Ankara’da katıldığı açılışta, bir muhabirin kendisine yönelttiği, “Türkiye’de en çok estetik yaptıran ünlüler arasında 3’üncü sırada geliyorsunuz. Bildiğim kadarıyla 11 kez estetik yaptırdınız. Neler söylemek istersiniz” sorusuna sinirlendi.

Gülümseyerek, “O mikrofonu kafanda kırarım. Bu soruya cevap vermeyeceğim” diyen güzel oyuncunun, açılış sonrası soruyu yönelten muhabirin kanal yöneticisini arayıp, tepkisini dile getirdiği öğrenildi. Liv Hospital’ın hizmete soktuğu Liv Estetik Ankara’nın açılışında Hande Ataizi’nin yanı sıra oyuncular Onur Büyüktopçu ve Banu Zorlu da yer aldı. Katılımcılarla estetik üzerine söyleşi yapan ve fotoğraf çektiren ünlüler, daha sonra estetik merkezini gezerek ayrıldı. Instagram hesabından Onur Büyüktopçu ile yaptığı selfie’yi paylaşan Handa Ataizi, Ankara için de, “Hava sıfır derece ama ortam sıcak. Tüm Ankaralılara gönül dolusu sevgiler” diye yazdı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :
Önceki yazıyı okuyun:
ANKARA’DA ÇOCUKLAR İÇİN KERMES

ANKARA'DA ÇOCUKLAR İÇİN KERMES Ankara’daki yabancı misyon temsilcileri, DMEDD’nin geleneksel hale getirdiği kermeste stant açarak, ülkelerine özgü ürünler satarak, elde...

Kapat