- Hoşgeldiniz

MAN’dan çevreci otobüs

MAN’dan çevreci otobüs sitemize 15 Ocak 2010 tarihinde eklenmiş ve 13 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yürütme Kurulu Başkanı Tuncay Bekiroğlu, dünya ekonomisinde yaşanan gelişmelere karşın büyüme stratejisini sürdürdüklerini belirterek, “2009 yılında krize karşı durma başarısı gösterdik” dedi.

Bekiroğlu, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş’nin krizin derinlemesine hissedildiği bir zamanda, dünyanın en büyük sıkıştırılmış doğal gazlı otobüs filosunu Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne kazandırdığını hatırlattı. Bekiroğlu, ekonomik ve çevreci belediye otobüslerini Türkiye’de ilk defa üreten firma olduklarını anlatan Bekiroğlu, söz konusu araçlardan bin adetini teslim ederek kriz karşı durma başarısını gösterdiklerini söyledi.

Bekiroğlu: 41 ülkeye otobüs ihraç ediyoruz

BEKİROĞLU, MAN Türkiye’nin iç piyasa müşterileri yanında, 41 ülkeye ürettiği otobüsleri ihraç ettiğini kaydetti. Bekiroğlu, MAN Türkiye’nin üniversiteleri, sanayi işbirliğine de büyük önem verdiğini, Ankara’daki 6 üniversitenin endüstri mühendisliği öğrencileri ile 6 ay ortaklaşa çalışacaklarını söyledi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara’da memati rüzgarı

Ankara'da efsaneler ile gaziler futbol maçı yaptı. Gaziler Kurtar Vadisi'nin Memati'si ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdiler.

Kapat