- Hoşgeldiniz

ODTÜ’de sapık dehşeti

ODTÜ’de sapık dehşeti sitemize 09 Ocak 2010 tarihinde eklenmiş ve 103 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) önceki gün sapık dehşeti yaşandı. Kızlar tuvaletine giren ODTÜ İşletme Bölümü öğrencisi Ü.Y, bir kız öğrenciye tecavüz etmekle suçlandı. Genç kızın çığlık atması üzerine paniğe kapılan öğrenciyi, hizmetlilerle diğer öğrenciler yakaladı.

ODTÜ’de karakol binasının kültür merkezine çevrilmesi için kampus içinde eylem yapan iğrencileri izlemek üzere ODTÜ’ye giden Ankara Hürriyet muhabirinin de tanık olduğu gelişmeler şöyle yaşandı:

Panikleyince yakalandı

Öğrencilerin eylemi sürerken, bir kadın çığlığı duyuldu. Eylemci öğrenciler hemen sesin geldiği tarafa yöneldiler. Öğrenciler, Ü.Y.’nin E blokta bulunan kızlar tuvaletine girdiği; bir kız öğrencinin ağzını kapatarak yere yatırdığı, elinde taşıdığı çöp torbasından çıkardığı bıçağı kızın boynuna dayadığı bilgisini aldılar. Öğrenciler bir yandan boğuşma sonucunda kaçan, o sırada yüzünde sıyrıklar oluşan genç kızı korumaya alırken, diğer yandan çığlıklar üzerine paniğe kapılıp kaçmaya çalışan Ü.Y.’yi üniversitenin hizmetlileri ile birlikte yakaladılar.

Linçten son anda kurtuldu

Öğrenciler, Ü.Y.’yi dövmeye de kalkıştı; ancak görevliler kendilerini engelledi. Öğrenciler, Ü.Y.’nin götürüldüğü binanın önünde de yaklaşık bir saat bekleyerek, “Ya karakola götürün ya da bize verin” diye bağırdılar. Kalabalığın dağılmasından sonra şüpheli, polis merkezine götürülerek ifadesi alındı.

İhtiyaç için girmiş

Ü.Y.’nin polise verdiği ifadede, tuvalet ihtiyacını gidermek için hazırlık binasındaki kızlar tuvaletine girdiğini söyledi. Ü.Y, genç kızın kendini görüp korkması ve bağırması üzerine ağzını kapatmaya çalıştığını, tecavüz girişiminde bulunmadığını söyledi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara’da öğrenci yurdunda yangın paniği

Özel bir yüksek öğrenci yurdunda çıkan yangın kontrol altına alınırken, 2 öğrenci dumandan zehirlendi. Olay yerine gelen ambulans iki öğrenciyi...

Kapat