Hastane Adı:
Özel Ankara 29 Mayıs Hastanesi
Online Randevu:
Yok
Telefonla Randevu:
0532 755 00 29
Online Tahlil:
Var
Telefon:
0(312)593 29 29
Fax:
0 312 593 29 29
Email:
info@29mayis.com.tr
Adres:
Dikmen Cad. No:312 ÇANKAYA / ANKARA
Hakkında:

Son teknoloji ile donatılmış 5 adet ameliyat odamız bulunmaktadır. Ameliyathane içinde ultrason, skopi ve gelişmiş mikroskoplarımız bulunmaktadır. Yapılmakta olan ameliyat dinlenme odasında seyredilebilmekte, hasta tetkikleri her ameliyat odasında bulunan plazma televizyonlardan görülebilmektedir. Ameliyat sonrası hasta bakımı yaş ve disiplinlere göre ayrılmış üç ayrı yoğun bakım ünitesinde gerçekleştirilmektedir. Her türlü girişimsel radyoloji işleminin yapılabildiği anjiyo ünitesi de ameliyathane içinde bulunmaktadır.

Ziyaretçilerimiz:

29 mayıs hastanesi randevu, 29 mayıs hastanesi ankara dikmen randevu, 29 mayıs hastanesi randevu ankara, 29 mayıs hastanesi ankara, ankara 29 mayıs hastanesi, 29 mayıs hastanesi ankara randevu, 29 mayıs hastanesi dikmen, Dikmen 29 Mayıs Hastanesi Randevu Alma, 29 mayıs hastanesi ankara randevu alma, ankara 29 mayıs hastanesi randevu

Arama Terimleri

 

1 yorum

  1. Ela Yılmazer diyor ki:

    29 Mayıs Hastanesi
    Bugün Ankara 29 Mayıs Hastanesinin dahiliye bölümünden Dr. Serpil hanıma randevu almıştım. Muayene ücreti çok pahallı üstelik SSK indirimi yapıldığı halde meğer ücretin %90 ı tahsil ediliyormuş. Neyse dedim büyük bir hastane belki iyi ilgilenirler içeri girip derdimi anlatıp muaye olmam 3 dk sürdü :) Eski SSK hastanesi mantığı sanki dışarda bekleyen onlarca hasta varmış gibi.. Tahlil falan verdi. inanın sadece tahlil için 168 tl cik ödedim 1 tüp kan aldılar başka bir şey yok sonuçlarda 4 gün sonra çıkacakmış. Haa bu arada randevu servisindeki kız da berbat öyle somurtkan ve sinirli biçimde konuşuyor ki telefondan bile anlayabiliyosunuz.
    Şikayetçiyim kardeşim hem çok pahallısınız hemde ne hizmet var ne de ilgi-alaka …

Sizin düşünceniz?