İbn-i Sina Lisesi, 1990 yılında Milli Eğitim Bakanı Avni AKYOL ve Ankara Valisi Saffet Arıkan BEDÜK’ün teşvikiyle Sincan ilçemizin Fatih semtinde eğitim-öğretime kazandırılmıştır.

Okulumuzun üniversiteye öğrenci yerleştirme oranı kendi kategorisinde oldukça iyi olup, sosyal faaliyetler, sportif müsabakalar, yarışmalar vb. alanlarda da aktifliğini her geçen gün artırarak sürdürmektedir.

Okulumuz 21 derslik, rehberlik servisi, FKB laboratuarı, kütüphane, Bilişim Teknolojileri sınıfı, internet ve satranç odası, çok amaçlı konferans salonu ile eğitim öğretime devam etmektedir.

Okulumuz Muzaffer İŞLER’in müdürlüğünde, 1 Müdür Başyardımcısı, 4 müdür yardımcısı, 80 öğretmen, 2 memur, diğer çalışanlar ve yaklaşık 2500 öğrencisiyle ilçemizin en güzide eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Sincan İbni Sina Lisesi Sincan-Fatih / ANKARA
0 (312) 272 70 70

sincanibnisinalisesi@gmail.com

Ziyaretçilerimiz:

sincan ibni sina lisesi, ibni sina lisesi, ibni sina lisesi sincan, sincanibnisinalisesi@gmail com, ankara sincan fatih ibni sina lisesi, sincanibni sina lisesi, ibni sina lisesi 1990, ibni sina lisesi sincan ankara, www ibnisinalisesiankara com, sincan fatih ibni sina lisesi web sayfas?
 

0 Yorumlar

Ayrılmadan önce yorum yapabilirsiniz.

Sizin düşünceniz?